Innowacje2023-06-28T05:36:08-02:00

Innowacje

TINES rozwija technologie, wspiera i wdraża innowacyjne projekty.  Poszukując nowoczesnych rozwiązań współpracuje z wyższymi uczelniami, jednostkami badawczymi i partnerami zewnętrznymi. Nasza firma gotowa jest na nowe pomysły i otwarta na tworzenie i realizację projektów w obszarach  budownictwa komunikacyjnego, w których stale chcemy podnosić jakość i efektywność wdrażanych elementów infrastruktury szynowej, jednocześnie dbając o środowisko, zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo.

VIBROFLOOR I

Celem projektu jest opracowanie nowych technologii izolacji wibroakustycznej podłóg. Rezultatem projektu będzie produkt w postaci podłóg mogących izolować wibracyjnie i akustycznie w zakresie dźwięków uderzeniowych, przy jednoczesnej izolacji wibracyjnej mogącej zapewnić komfort wibracyjny pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia.

VIBROFLOOR II

Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie produktu – podłogi przemysłowe, które będą miały funkcjonalność pozwalającą na jednoczesne tłumienie drgań pochodzących od źródeł zewnętrznych (np. tramwaj, kolej etc.) i wewnętrznych (np. maszyny). Wraz z eliminacją emisji drgań produkt w postaci podłóg przemysłowych będzie kontrolowany w zakresie dopuszczalnych ugięć. Głównym odbiorcą projektu będą właściciele/najemcy hal przemysłowych zlokalizowanych w pobliżu sieci komunikacyjnych.

Aktualności

Przejdź do góry