Podwójną pulę nagród zdobył TINES Rail SA w tegorocznej edycji konkursu TOP Builder.
Tytuł „Osobowość Branży 2023” kapituła konkursu przyznała Tomaszowi Szubie prezesowi zarządu TINES Rail SA. Zarządzana przez niego firma zdobyła wyróżnienie „Budowlanej firmy roku 2023” w kategorii „Producent materiałów budowlanych – Rozwiązania dla infrastruktury kolejowej”. Nagrody w konkursie przyznawane są przez Kapitułę Builder Awards, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska naukowego i mediów.

Przyznana nagroda jest szczególnym wyróżnieniem dla Tomasza Szuby za dwudziestoletnią działalność związaną z wdrażaniem i systematycznym podnoszeniem jakości systemów nawierzchni szynowych, osiąganą m.in. dzięki ścisłej współpracy firmy z polskimi ośrodkami naukowymi.

TINES systematycznie wprowadza na rynek nowe generacje swoich wyrobów, których jakość i parametry eksploatacyjne, pozwalają skutecznie konkurować z produktami światowych liderów. Rozwiązania TINES są synonimem nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska nawierzchni szynowej, zapewniającej skuteczną redukcję hałasu i wibracji oraz wieloletnią bezobsługową eksploatację.

 

Budowlana Firma Roku Builder 2024 - Tines

Budowlana Firma Roku 2023 – TINES Rail SA

 

Tomasz Szuba - TINES Rail SA

Tomasz Szuba – TINES Rail SA

 

Kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne i systemy nawierzchni bezpodsypkowych dla kolei, zapewniające skuteczną izolację wibroakustyczną i gwarancję trwałości: na tory szlakowe, obiekty inżynieryjne – mosty, wiadukty, tunele oraz przejazdy kolejowo-drogowe.

Tramwaj

Kompleksowa oferta trwałych materiałów do budowy torowisk tramwajowych, pozwalających na obniżenie poziomu wibracji i hałasu w otoczeniu trasy.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych do budowy nawierzchni torów metra, pozwalających na redukcję poziomu wibracji i hałasu w tunelach.