TINES Rail S.A. będzie dostarczać masy zalewowe dla Gdańskich Autobusów i Tramwajów. Po raz kolejny oferta złożona przez naszą firmę, w trybie postępowania ogłoszonego przez podmiot zarządzający infrastrukturą tramwajową na obszarze Gdańska była najkorzystniejsza.  Przedmiotem zamówienia jest poliuretanowa masa zalewowa TINES® Polyrail 50 stosowana w systemach sprężystego przytwierdzenia szyn w torowiskach tramwajowych. Dostawy dla Gdańskich Autobusów i Tramwajów (GAIT) będą przeznaczone do punktowego mocowania szyn.

Kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne i systemy nawierzchni bezpodsypkowych dla kolei, zapewniające skuteczną izolację wibroakustyczną i gwarancję trwałości: na tory szlakowe, obiekty inżynieryjne – mosty, wiadukty, tunele oraz przejazdy kolejowo-drogowe.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów do budowy torowisk tramwajowych, pozwalających na obniżenie poziomu wibracji i hałasu w otoczeniu trasy.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych do budowy nawierzchni torów metra, pozwalających na redukcję poziomu wibracji i hałasu w tunelach.