Szereg prac remontowych i utrzymaniowych torowisk tramwajowych we Wrocławiu będzie zrealizowanych z wykorzystaniem materiałów do sprężystego przytwierdzania szyn TINES® Polyrail. Produkty TINES® będą zabudowane w ramach m.in. następujących zadań: remont przejazdu na Placu Strzegomskim, skrzyżowaniu Al. Armii Ludowej z ul. Krakowską, wymiana rozjazdów, łuków i skrzyżowania na Placu Jana Pawła II, remont przejazdu przez torowisko w ul. Legnickiej, wymiana rozjazdu w al. Gen. Hallera na skrzyżowaniu z Grabiszyńską oraz budowa osi zachodniej w ciągu drogi krajowej nr 94 .
Inwestorem jest Gmina Wrocław.

Kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne i systemy nawierzchni bezpodsypkowych dla kolei, zapewniające skuteczną izolację wibroakustyczną i gwarancję trwałości: na tory szlakowe, obiekty inżynieryjne – mosty, wiadukty, tunele oraz przejazdy kolejowo-drogowe.

Tramwaj

Kompleksowa oferta trwałych materiałów do budowy torowisk tramwajowych, pozwalających na obniżenie poziomu wibracji i hałasu w otoczeniu trasy.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych do budowy nawierzchni torów metra, pozwalających na redukcję poziomu wibracji i hałasu w tunelach.