Z początkiem lutego 2023 r. TINES Rail rozpoczął dostawy prefabrykowanych płyt kolejowo-drogowych TINES® LC-L, które zostaną zastosowane przy budowie nawierzchni placu manewrowego bazy logistyki Grupy Azoty w Policach.

TINES® LC-L to prefabrykowane płyty żelbetowe o szerokości 2,40 m, grubości 0,40 m i długościach 3,0 m; 4,0 m i 6,0 m. Objęte są Krajową Oceną Techniczną nr IK-KOT -2020/0091 wyd.4 oraz Krajowym Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji nr 128-UWB-081. Płyty TINES® LC-L stanowią podstawowy element bezpodsypkowych konstrukcji nawierzchni kolejowo-drogowych w torowiskach wydzielonych, w zintegrowanej nawierzchni kolejowo-drogowej  na przejazdach, przejściach dla pieszych i przejazdach rowerowych.

Kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne i systemy nawierzchni bezpodsypkowych dla kolei, zapewniające skuteczną izolację wibroakustyczną i gwarancję trwałości: na tory szlakowe, obiekty inżynieryjne – mosty, wiadukty, tunele oraz przejazdy kolejowo-drogowe.

Tramwaj

Kompleksowa oferta trwałych materiałów do budowy torowisk tramwajowych, pozwalających na obniżenie poziomu wibracji i hałasu w otoczeniu trasy.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych do budowy nawierzchni torów metra, pozwalających na redukcję poziomu wibracji i hałasu w tunelach.