Ponad 250 uczestników Komisji Torowej zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej zapoznało się z doświadczeniami TINES Rail w badaniu i przeciwdziałaniu zjawiskom wibracji i hałasu, powstających podczas przejazdu pojazdów szynowych.

Wieloletnia praktyka oraz badania naukowe prowadzone we współpracy z krajowymi ośrodkami badawczymi, przyniosły rezultaty w postaci opracowania przez TINES zaawansowanych systemów nawierzchniowych dedykowanych do podsypkowych i bezpodsypkowych nawierzchni szynowych. Szeroka gama produktów TINES, do których zaliczane są płyty torowe TINES Tram, maty wibroizolacyjne TINES Rubbermat i TINES Polymat oraz materiały TINES do sprężystego przytwierdzania szyn, umożliwiają budowę nowoczesnych torowisk tramwajowych, charakteryzujących się wysokim poziomem redukcji hałasu oraz wieloletnią, bezusterkową eksploatacją.

 

Komisja torowa 2023

Komisja torowa 2023

 

Kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne i systemy nawierzchni bezpodsypkowych dla kolei, zapewniające skuteczną izolację wibroakustyczną i gwarancję trwałości: na tory szlakowe, obiekty inżynieryjne – mosty, wiadukty, tunele oraz przejazdy kolejowo-drogowe.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów do budowy torowisk tramwajowych, pozwalających na obniżenie poziomu wibracji i hałasu w otoczeniu trasy.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych do budowy nawierzchni torów metra, pozwalających na redukcję poziomu wibracji i hałasu w tunelach.