Kolej, metro, tramwaj, budownictwo, przemysł.

Producent nowoczesnych systemów nawierzchni szynowych.

Zaawansowane systemy
o wysokich parametrach redukcji hałasu i wibracji.

TINES Rail dostarcza innowacyjne rozwiązania ograniczające hałas i wibracje dla budownictwa, przemysłu, infrastruktury szynowej kolei, metra i tramwajów o wydłużonym okresie użytkowania i ograniczających koszty utrzymania.

Kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne i systemy nawierzchni bezpodsypkowych dla kolei, zapewniające skuteczną izolację wibroakustyczną i gwarancję trwałości: na tory szlakowe, obiekty inżynieryjne – mosty, wiadukty, tunele oraz przejazdy kolejowo-drogowe.

Tramwaj

Kompleksowa oferta trwałych materiałów do budowy torowisk tramwajowych, pozwalających na obniżenie poziomu wibracji i hałasu w otoczeniu trasy.

Kompleksowa oferta trwałych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych do budowy nawierzchni torów metra, pozwalających na redukcję poziomu wibracji i hałasu w tunelach.

Szynowe podpory blokowe Tines EBS

Rozwiązania TINES dla Kolei Dużych Prędkości

System TINES® EBS – szynowe podpory blokowe w otulinie

System nawierzchni bezpodsypkowej z systemem TINES® EBS może być stosowany dla torów o szerokości: 1435mm lub 1520mm, na odcinkach prostych i w łukach o minimalnym promieniu R = 160 m, maksymalnej przechyłce 180 mm oraz dla nacisków osi do 245 kN i prędkości V ≤ 250 km/h. Na podporach blokowych systemu TINES® EBS można zabudowywać prowadnice lub odbojnice oraz stosować wszystkie profile szyn Vignole’a lub szyn specjalnych.

To rozwiązanie konstrukcyjne przeznaczone jest do stosowania na odcinkach, na których istotne jest zredukowanie drgań i wibracji wywołanych ruchem pojazdów szynowych, na obiektach inżynierskich: stalowych i betonowych, w tunelach, w torach stacyjnych i torach szlakowych w aglomeracjach.

Deklarowany minimalny czas trwałości systemu TINES® EBS – 50 lat.
Nawierzchnia torowa w tunelu - Tines EBS

Nawierzchnia torowa w tunelu z systemem szynowych podpór blokowych w otulinie TINES® EBS.
1. Nawierzchnia torowa z systemem TINES® EBS, 2. Betonowa płyta torowa, 3. Podpłytowa mata wibroizolacyjna, 4. Podtorze betonowe, 5. Spąg tunelu

Wybrane realizacje

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
22 299 38 79

ZAPYTANIA OFERTOWE
handlowy@tinesrail.com

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami pod podanym poniżej numerem telefonu lub wyślij do nas zapytanie za pośrednictwem naszego formularza. Na zapytania odpowiadamy do 48 godzin.